2

racerxonline.com

Wake-Up Call

2
...

OVERALL FINISH RIDER
1st Taddy Blazusiak
2nd Cody Webb
3rd Billy Bolt
4th Manuel Lettenbichler
5th Alfredo Gomez
6th Colton Haaker
OVERALL FINISH RIDER
1st Travis Sewell
2nd Robbie Horton
3rd Cody Vanburskirk
4th Caleb Carter
5th Michael McDade
6th Carson Tickle
7th Westen Wrozyna
8th Hayden Hefner
9th Michael Lang
10th Kyle Dillin
OVERALL FINISH RIDER
1st Travis Sewell
2nd Robbie Horton
3rd Cody Vanburskirk
4th Michael McDade
5th Caleb Carter
6th Michael Lang
7th Carson Tickle
8th Ryan Smith
9th Addison Emory IV
10th Garrett Marchbanks
OVERALL FINISH RIDER
1st Travis Sewell
2nd Robbie Horton
3rd Garrett Marchbanks
4th Cody Vanburskirk
5th Caleb Carter
6th Michael McDade
7th Carson Tickle
8th Hayden Hefner
9th Kyle Dillin
10th Ryan Smith
OVERALL FINISH RIDER
1st Travis Sewell
2nd Robbie Horton
3rd Caleb Carter
4th Cody Vanburskirk
5th Keith Tucker
6th Garrett Marchbanks
7th Carson Tickle
8th Tyler Chavis
9th Kyle Dillin
10th Jesse Kuzbyt
RIDER CHAMPIONSHIP/RACE CLASS
Ryan Dungey Monster Energy Supercross 450SX
Justin Hill Monster Energy Supercross 250SX West Region
Zach Osborne Monster Energy Supercross 250SX East Region
Eli Tomac Lucas Oil Pro Motocross 450MX
Zach Osborne Lucas Oil Pro Motocross 250MX
Antonio Cairoli FIM Motocross World Championship MXGP
Pauls Jonass FIM Motocross World Championship MX2
France Motocross of Nations Nations Overall
Max Anstie Motocross of Nations MXGP
Hunter Lawrence Motocross of Nations MX2
Jeffrey Herlings Motocross of Nations Open
Marvin Musquin Monster Energy Cup Cup Class
Seth Hammaker Monster Energy Cup Amateur All-Stars
Jett Reynolds Monster Energy Cup Supermini
Marvin Musquin Red Bull Straight Rhythm Open Class
Shane McElrath Red Bull Straight Rhythm Lites Class
Gared Steinke Red Bull Straight Rhythm Two-Stroke Class
Marvin Musquin Paris Supercross King of Paris
Yannis Irsuti Paris Supercross Prince of Paris
Gavin Faith Amsoil Arenacross 250AX
Ryan Breece Amsoil Arenacross AX Lites West Region
Justin Cooper Amsoil Arenacross AX Lites East Region
Kailub Russell GNCC XC1
Joshua Toth GNCC XC2
Jason Thomas GNCC XC3
Tayla Jones GNCC WXC
Matt Goerke Canadian Motocross Nationals MX1
Shawn Maffenbeier Canadian Motocross Nationals MX2
Nick Schmidt​ ADAC SX Masters (Germany) ​ SX1
Dennis Ullrich ADAC MX Masters (Germany) MX Masters
Sam Sunderland​ Dakar Rally Bike
Dean Ferris Australian MX Nationals MX1
Egan Mastin Australian MX Nationals MX2
Justin Brayton Australian Supercross SX1
Jackson Richardson Australian Supercross SX2
Brock Hoyer​ Winter X Games Snow Bike Cross Snow Bike
Antonio Cairoli​ Italian Motocross Championship MX1
Jorge Prado​ Italian Motocross Championship MX2
Graeme Irwin British Motocross Championship MX1
Ben Watson British Motocross Championship MX2
Mike Brown FMF Indoor Winter Series 250 Pro
Marshal Weltin FMF Indoor Winter Series 450 Pro
Thomas Ramette​ Monster Energy Arenacross Tour (UK) Pro Class
Graham Jarvis​ Hell's Gate Bike
Colton Haaker SuperEnduro World Championship Prestige Class
Cody Webb EnduroCross Super EnduroCross
Cody Cooper New Zealand Motocross Championship MX1
Hamish Harwood New Zealand Motocross Championship MX2
Kirk Gibbs Manjimup 15,000 Allstars
Alfredo Gomez Ezberg Rodeo Bike